+90 212 578 19 71 info@hasmekatronik.com

Has Mekatronik Elektronik Otomasyon Endüstriyel Sistem Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Has Mekatronik, Endüstriyel otomasyon konusunda sektörün önde gelen firmalarındandır. Kuruluşundan başlayarak sürekli kendini geliştirmekte ve teknolojiye ve müşterilerine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Has Mekatronik olarak bünyemizde Plc'li makina kontrolü, servo uygulamaları, komple sistem otomasyonu, torna tezgahlarını cnc'ye çevirme, eski makinaların elektronik revizyonu, her türlü elektrik kontrol panosu, kompanzasyon panalorı, elektronik kart tasarımı, ürün temini ve daha birçok hizmeti karşılamaktayız.

Farkımız İşimiz diyerek çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Çalışmalarımızda siz müşterilerimizi öncelikle yerli ürünlerle tanıştırmayı hedefliyoruz. Alanlarında öncü markaları kullanarak uzman kadro ile güç, kumanda, sürücü, kompanzasyon gibi panoların imalatını gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün büyüyen uzman kadromuz son teknolojiyi takip ederek isteklerinize cevap vermektedir.

Otomasyon konusunda uzman kadromuz ile makina ve tesislerinizin anahtar teslim olarak otomasyonunu yapıyoruz. Saha enstalasyonu, pano imalatı, devreye almada dahil olmak üzere sistemlerinize sizin kadar özen gösteriyoruz.

Servo, PLC, Panel yazılımlarını ustalıkla yapan ekibimiz yüksek proses bilgisine sahiptir. Sizlerin tecrübeleri ile makina ve tesislerinizin en mükemmel hale gelmesi için gayret göstermektedir.

Malzeme teminatında da iddalı olan ekibimiz en uygun fiyatları sunma çabasındadır. AC, DC, Servo Sürücü, Motor, PLC, Enkoder, Operatör Panel, Endüstriyel PC ve Sensör çeşitleri ile ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.


OTOMASYON ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ